G DATA Internet Security

9 zł / miesiąc

G DATA Internet Security
Bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci i najlepsza ochrona przed ransomware

Innowacyjność
Nasza nowa technologia DeepRay® za pomocą sztucznej inteligencji i machine learning chroni Użytkownika przed coraz to doskonalszymi metodami działań cyberprzestępców.

Stop wirusom szyfrującym
Nasz skaner bezbłędnie wykrywa ransomware i zatrzymuje proces szyfrowania. Zagrożenia nie mają szans w konfrontacji z wielokrotnie nagradzaną technologią antywirusową i proaktywną kontrolą zachowania.

Bezpieczne transakcje online
Moduł Web protection blokuje złośliwe strony internetowe, tym samym chroni Ciebie i Twoje pieniądze przed oszustwami i wyłudzeniem danych dostępowych do bankowości internetowej. Z kolei opatentowana technologia BankGuard pilnuje, by żaden trojan bankowy nie dobrał się do Twojego konta.

Funkcjonalności:
* Zapora
Chroni Cię przed hakerami. Monitoruje cały ruch sieciowy urządzenia na którym działa.

* Cloud-Backup
Funkcja pozwala na tworzenie kopii zapasowych w chmurze z wykorzystaniem popularnych usług jak Dropbox czy Google Drive. Kopie tworzone są automatycznie i zostają zabezpieczone hasłem.

* Blokuj wirusy szyfrujące
Moduł AntiRansomware bezbłędnie wykrywa i zatrzymuje działanie zagrożeń szyfrujących pliki i wymuszających okup.

* G DATA BankGuard
Opatentowana technologia ochrony przed atakami trojanów bankowych – dla bezpiecznej bankowości i zakupów online.

* AntiSpam
Powiedz stop niechcianym wiadomościom! Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron wykradających dane.

* Kontrola rodzicielska
Upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli rodzicielskiej możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.

* Skaner antywirusowy
Zaufaj silnikowi antywirusowemu o najwyższym poziomie detekcji, bazującemu na dwóch niezależnych technologiach ochronnych.

* Aktywna ochrona przed exploitami
Chroni twój komputer przed cyberprzestępcami wykorzystującymi luki bezpieczeństwa w zainstalowanym oprogramowaniu takim jak MS Office czy Adobe Acrobat Reader.

* Wsparcie techniczne
profesjonalny dział wsparcia G DATA służy pomocą w przypadku wszelkich niespodziewanych problemów technicznych.

Wymagania systemowe: Windows 10/8.x/7/: 2 GB RAM (32/64-bit)

Skip to content