G DATA Mobile Internet Security

9 zł / miesiąc

G DATA Mobile Internet Security
chroni Twoje urządzenie z Androidem gdziekolwiek jesteś

Bezpieczeństwo na zewnątrz
Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce, czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą - Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.

Skaner złośliwego oprogramowania
Nasz skuteczny skaner złośliwego oprogramowania natychmiast wykryje i oczyści złośliwe oprogramowanie. Chmura podłączona do skanera złośliwego oprogramowania blokuje dostęp cyberprzestępców z urządzenia.

Kontrola aplikacji
Kontrola aplikacji G DATA analizuje uprawnienia zainstalowanych aplikacji. Jeśli aplikacja wymaga uprawnień, które nie są związane z jej funkcją, otrzymasz powiadomienie. Możesz także ustawić hasło dla niektórych aplikacji, aby uruchamiały się tylko wtedy, gdy wyraźnie im na to zezwolisz.

Funkcjonalności:
* AntiPhishing
Zabezpieczenie przed próbami phishingu podczas korzystania z sieci oraz stronami zawierającymi złośliwy kod, dzięki detekcji opartej o technologię chmury obliczeniowej.

* Ochrona przed niebezpiecznymi aplikacjami
G DATA sprawdza uprawnienia nadawane instalowanym aplikacjom i ostrzega przed nieautoryzowanym dostępem oraz funkcjami szpiegującymi.

* Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
Skaner antywirusowy w technologii chmury pozwala na oszczędność zasobów obliczeniowych sprzętu oraz zapewnia zawsze aktualne bazy sygnatur.

* Filtr połączeń głosowych i SMS
Blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących. Funkcja pozwala na blokowanie całych zakresów numerów np. numerów Premium o podwyższonej opłacie.

* Ochrona najmłodszych
Urządzenie mobilne może zostać przekazane dzieciom do zabawy lub nauki bez obaw o ich bezpieczeństwo.

* Panel Action Center
do zarządzania wszystkimi chronionymi urządzeniami - https://ac.gdata.de

* Wsparcie techniczne
profesjonalny dział wsparcia G DATA służy pomocą w przypadku wszelkich niespodziewanych problemów technicznych.

Wymagania systemowe:Android 4.0 lub nowszy

Skip to content